Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Детска Камера Играчки Подароци За Момчиња Девојчиња, СЕЛФИ Камера HD Дигитална Видео Камера Отпорна На Удари, Божиќни Роденденски Подароци за 3 4 5 6 7 8 9 години Девојч?

Детска Камера Играчки Подароци За Момчиња Девојчиња, СЕЛФИ Камера HD Дигитална Видео Камера Отпорна На Удари, Божиќни Роденденски

DEN 479.84
 

Производот е достапен
Достапност

●Подароци За Деца Дигитална Камера●предната задна камера со двојна леќа поддржува фотографија ОД 8 MP ( 3264 x 2448) и видео од 1080p. Децата лесно можат да направат јасни слики и видеа за да го снимаат секој момент. ①Најдобар Подарок за Деца Од 3-8 Години. Дигиталната камера За Деца доаѓа СО креативност ОД 32 G SD картички. Goopow детска дигитална видео камера со симпатична риба мека капак отпорна на удари, изработена од безбеден материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, повеќе функција од другите продавачи, врз основа на оригиналното снимање фотографии, снимање видео, репродукција, Игри, Mp3 Музички плеер, поставување датум .Режимот на фотографии и видео додадоа функција за селфи, 28 смешни селекции на сцени, 4 видови филтри.Оваа камера е одличен подарок За Божиќ, Роденден или друг фестивал и за вашите деца и за нивните пријатели да го снимаат својот дневен весник. Има професионална видео функција од 1080p која им овозможува на децата да ги снимаат своите среќни времиња за време на важен момент или специјален фестивал како Што Се Божиќ, Ноќта на Вештерките,Велигден.

Кон својствата

Производи во категоријата