Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Детското Место Бебе Момчиња И Мали Момчиња Краток Ракав Пике Поло, Црно/Бело, 5T

Детското Место Бебе Момчиња И Мали Момчиња Краток Ракав Пике Поло, Црно/Бело, 5T

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Овој мултипак од 2 момчиња полос е целосно изработен од памук за супер меки дневни стилови. Стилизирана со плакета со половина копче, рамно плетена јака, кратки ракави и странични отвори на полите. Неговите омилени најважни работи на 1 место, ова пакување од 2 кошули што можат да бидат облечени нагоре или надолу за сите прилики. Детското Место нуди облека и облека со вредни цени кои се забавни и лесни за составување. Тие ќе го сакаат овој стил..ќе ви се допадне ова место.

Кон својствата

Производи во категоријата