Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DEYYA Спортски Крпи За Мажи Жени Микрофибер Крпа Совршено Патување &засилувач; Спорт &засилувач; Плажа пешкир 11.5 x 32 Ладење Пешкир Во собата на 2 Различни Кактус

DEYYA Спортски Крпи За Мажи Жени Микрофибер Крпа Совршено Патување &засилувач; Спорт &засилувач; Плажа пешкир 11.5 x 32 Ладење

DEN 255.68
 

Производот е достапен
Достапност

Изберете метод што најмногу ви одговара според вашите желби. Можете исто така да го одредите степенот на стегање според вашите сопствени навики. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е-пошта!. Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 инчи. Материјал : крпата за вежбање е изработена од 100% ткаенина од микрофибер, носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода и брзо сушење, многу погодна за кожата.Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 инчи. Изберете метод што најмногу ви одговара според вашите желби. се користат во кујната или бањата дома. Материјал : крпата за вежбање е изработена од 100% ткаенина од микрофибер, носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода и брзо сушење, многу погодна за кожата.Одржување : Откако ќе се користи спортската крпа, треба да се измие и исуши навреме за да се одржува пешкирот уреден и хигиенски. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е-пошта!. тој е многу пренослив и може да се преклопи на мали парчиња и да се стави во торба. Како да се користи : Потопете ја слатката крпа во ладна вода и исцедете ја пред употреба. Спортската крпа е отпечатена од едната страна, грбот е бел, не бледне и се пере во машина.Конечно, откако ќе се исцеди крпата, нежно избришете ја потта на вашето тело. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзан за главата. тој е многу пренослив и може да се преклопи на мали парчиња и да се стави во торба.

Кон својствата

Производи во категоријата