Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Диелијани Коњски Грива Боја Ленти Вештачки Пердув Екстензии За Коњ Самовила Опашка Пони Коса Екстензии Коњите покажуваат Забави Паради Еднорог Рог Со Прилагодлив

Диелијани Коњски Грива Боја Ленти Вештачки Пердув Екстензии За Коњ Самовила Опашка Пони Коса Екстензии Коњите покажуваат Забави

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Продолжување На Косата Со Грива Со еднорози За Коњи Совршено За Забави, Паради И Емисии или само за фотографирање. Сам Дизајн : Дизајнирајте свои екстензии за грива со избирање сопствена шема на бои! Одговарајте на вашата тактика, спортски тим итн. Можете да ги носите и сами!. Костим Со Тематика на виножито : Овие се во различни бои за костимот со темата виножито за коњи. Ги ставивме во гривата и предната брава. Тие беа лесни за употреба и останаа еден час возење. Тие беа лесни за сечење за да одговараат на должината на гривата. Висок Квалитет : лентите во боја се состојат од индивидуални полиестерски влакна. Овие ленти во боја се брзи во боја и можат да издржат температури до 250° Фаренхајтови. Тие се прилично цврсти, можат да се мијат рачно и може да се чешлаат во косата на вашиот коњ. Пакетот содржи 10 Екстензии На Пердуви За Коњ во 5 бои и еднорог со еластична лента. Секоја лента во боја е долга 20-23 инчи и може да се исече до саканата должина должината на гривата на вашиот коњ обично.

Кон својствата

Производи во категоријата