Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дифузер за нафта LED LED LED- резервоар за вода од 100 мл- дифузер за керамичко масло- дифузер за масло за спални соби- Автоматско менување на боите- Автоматско-пренасочен ?

Дифузер за нафта LED LED LED- резервоар за вода од 100 мл- дифузер за керамичко масло- дифузер за масло за спални соби- Автоматско

DEN 375.84
 

Производот е достапен
Достапност

【4 Поставување на тајмер】 2 режими за местење (нормално, наизменично), можете да изберете 1 или 2 часа континуиран или режим на тајмер од 10 секунди. Кориснички за корисниците на корисници и бремени корисници. Дифузерот на маслото ќе се затвори самостојно кога водата ќе се испразни и со звучен звук за да ве потсети да го надополнувате резервоарот! Останете уверени! 100 мл резервоар! Доволно до 6 часа континуирана и релаксирачка кул магла! Патем, со вашето омилено есенцијално масло и нашиот производ ќе биде одличен извор на смирување на вашиот стрес и ви носи одлично расположение за остатокот од денот !!!.

Кон својствата

Производи во категоријата