Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дигитална камера Fujifilm Finepix S4200

Дигитална камера Fujifilm Finepix S4200

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Електронски визир Fine Pix S4200 нуди флексибилност за обликување на вашите снимки низ свежиот, јасен електронски визир. Следниот пат кога ќе се поврзете на вашиот домашен компјутер, вашите слики ќе ги испратат автоматски. Портрет : Ги препознава портретите со откривање на лицата брзо во рамката и оптимизирање на фокусот, осветленоста и рамнотежата на белата боја. Капаче на леќи. Споделете ги вашите слики со вградени во социјално вмрежување, не чекајте додека не се вратите дома за да започнете да изберете кои слики да ги поставите на Фејсбук.

Кон својствата

Производи во категоријата