Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дигитална перм машина надградена верзија LED двоен екран Интелигентна контрола на температурата на допир, салон за коса, керамички перм грејач за фризерска опрема с

Дигитална перм машина надградена верзија LED двоен екран Интелигентна контрола на температурата на допир, салон за коса, керамички

DEN 10763.52
 

Производот е достапен
Достапност

Постојана мултифункционална машина за модел : Ова е постојана интелигентна машина со најразлични прилагодливи режими за да се задоволат различни потреби, LED двоен LCD целосен дисплеј на допир, интелигентна независна контрола на температурата / време. Не грижете се кога купувате : Убедени сме дека ќе ви се допадне нашата автоматска машина за коса. Безбедно и издржливо : Ова е многу погодно за фризерот. Линијата Перм е цврсто поврзана и дизајнирана да ги исполни националните стандарди за безбедност. Исполнуваат вашите потреби повеќе. Бесплатна ротација : Долниот дел од постојаната машина е опремена со четири универзални тркала, кои можат да ротираат 360 ° и слободно циклус, групирање A/B, и истовремено за две лица перм, една машина со двојна употреба, време/температура/режим до режим до слободно прекинувајте. Всушност, ние сме убедени дека ако не ви се допаѓа, ние ќе ви обезбедиме 100% целосна гаранција за враќање на парите, за да можете да бидете сигурни. Прирачник за производи : Whitematerial : Metal Name : Smart Perm Machinevoltage : 220 V / 110 Voutput Напон : 24 VFrequence : 50 Hzrated Power : 600 Wweight : 14k Gapplication : Beauty Sallochoice : A без кабелска кутија, B кабелски боксерски список : 1 пакет Perm1 пакет на Perm хартија на изолацијата памук1 пакет од гумени ленти 1 X осигурувач2 Видови на PERM машина : А не ја вклучува кабелската кутија, Б ја вклучува и изборот на салон за коса на кабелскиот кутија за коса : Стандарден безбедносен напон 24 V / 110 V / 220 VMachine Температурата е точна за употреба, рачката е многу Светлината и анти-ролната лента е лесна за употреба за трајната услуга за продажба на услуги за употреба на продажба, ќе ви обезбеди 24-часовна услуга.

Кон својствата

Производи во категоријата