Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Диск за климатизација на Scotch-Brite Al TN Брза промена, ал-ДН, А/О средно, канеон, 4-1/2 во x 5/8 во-11, 50 еа/случај

Диск за климатизација на Scotch-Brite Al TN Брза промена, ал-ДН, А/О средно, канеон, 4-1/2 во x 5/8 во-11, 50 еа/случај

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Најчесто се користи за чистење, завршување, мешање и дебагирање додека се спротивставува на вчитувањето на дискот. Дисковите за климатизација на Scotch-Brite AL TN Брзи промени ги чистат, завршуваат, мешавини и дебари на различни подлоги, вклучително и железни и не-ферозни метали.

Кон својствата

Производи во категоријата