Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Диспензерот ЗА Житни КУЛТУРИ ФИФОР 12л, Диспензерот За Сува Храна Со Троен Канистер, Диспензерот За Ориз, Диспензерот За Складирање Контејнери За Житни Култури За Б?

Диспензерот ЗА Житни КУЛТУРИ ФИФОР 12л, Диспензерот За Сува Храна Со Троен Канистер, Диспензерот За Ориз, Диспензерот За Складирање

DEN 1544.00
 

Производот е достапен
Достапност

Среќен шопинг!. ●Совршен Подарок ●одличен роденденски и празничен подарок за семејството и пријателите! Овој диспензер за храна е идеален за родителите бидејќи промовира растечка независност бидејќи децата учат да си служат себеси или за луѓе кои живеат здрав или свесен начин на живот. ●Транспарентен Уникатен Визуелен Дизајн Е Лесно Да се разликува Што има во контејнерот и да се провери рамнотежата на житото во секое време.6 инчи, Капацитет : 4 L36*24*60cm / 14. Влезот и излезот на храната се различни, може да го сврти копчето за да ја фати храната, го намалува нередот, ги спречува рацете да ја допираат храната. погоден за семејства, трговски центри, кафулиња, барови итн. Нагласувањата вклучуваат издржлива конструкција отпорна на гребење и отпорна на кршење, отстранлива долна лента за брзо чистење и дизајн што лесно се склопува.Секое тело може лесно да се отстрани од држачот. За употреба, едноставно ставете сад под изливот и извртувајте го копчето. ● Повеќенаменска И Чувајте Храна Е Погодна За сува храна Како што се житарки, овесна каша, бонбони, гранола, ореви И многу повеќе, складирање на контејнери Со Житни култури set.6 инчи, Капацитет : 12lpacking Листа : 1x Сува Храна Dispenser Notice : ние продаваме само жито контејнер, сите други предмети на сликата се само за декорација.

Кон својствата

Name:
grain container
material:
ABS plastic + stainless steel base
Size:
18*24*60cm / 7.1*9.4*23.6 inches, Capacity:
4L
36*24*60cm / 14.2*9.4*23.6 inches, Capacity:
8L
54*24*60cm / 21.2*9.4*23.6 inches, Capacity:
12L
Packing List:
1x Dry Food Dispenser
Notice:
We only sell grain container, any other items in the picture are only for decoration.:
Due to different monitors, the product will have a certain color difference, please refer to the actual product.:
Due to different measuring tools, there may be some errors in the product size, please refer to the actual product!:
If you have any questions before or after the purchase, you can contact us at any time.:
Happy shopping! :

Производи во категоријата