Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Диви свињи гризејќи кисела дијамантска сликарство комплет уметност слики DIY целосна вежба Домашни додатоци Возрасни подароци за домашен wallид декор 12 x16

Диви свињи гризејќи кисела дијамантска сликарство комплет уметност слики DIY целосна вежба Домашни додатоци Возрасни подароци

DEN 415.84
 

Производот е достапен
Достапност

☁ ткаенина со хемиски влакна. ☁ Пенкало за вежбање*1 + Диск за вежбање*1 + Мул за дупчење*1. ☁ Сликањето на платно е безбедно, еколошко, водоотпорно и не-опаѓање. ☁ Многу е лесно да се работи, дури и почетниците можат лесно да направат прекрасна слика за дијаманти, само треба нежно да го вметнете пенкалото во квадратното лепило, да го залепите дијамантот и да го поставите на соодветниот број на платното. ☁ Сликарството со дијаманти може да ви помогне да убиете време, можете да го направите тоа сами или со роднини, деца, пријатели, тоа ќе ви даде целосно чувство за достигнување, стилски и убаво е да го обесувате на wallидот. DIY дијамантски сликарство целосна вежба Дијамантска уметност комплети за домашен wallиден декор комплет за сликање со дијаманти со симпатична графика за возрасни.

Кон својствата

Производи во категоријата