Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DIY дијамантски сликарство по комплети за броеви за возрасни, боја со дијаманти уметност целосна вежба крст -бод кристал ринестон везови слики уметност занает за де?

DIY дијамантски сликарство по комплети за броеви за возрасни, боја со дијаманти уметност целосна вежба крст -бод кристал ринестон

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Rhinestone е подобрување направено врз основа на вежба за смола. Не го раскинувајте целиот филм кога го снимате, раскинете ја половина од него прво за да го заштитите лепилото од губење на вискозниот. Затоа, не грижете се, само уживајте во вашата забава. Лепилото е многу силен, така што дијамантот не е лесен за паѓање и може да се чува повеќе од 20 години. Услуга за квалитет : 24 часа онлајн услуга, ако сликите со дијаманти што сте ги добиле, изгубиле дијаманти, недостаток на дијаманти или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас. Забавно искуство и релаксирање на себе, сликарството со дијаманти со вашето семејство за време на празникот е многу интересно. Затоа, не грижете се, само уживајте во вашата забава. Комплетот за сликање на дијаманти му се дава дополнителен дијамант од 30% за да се спречи губење во процесот. Rhinestone е подобрување направено врз основа на вежба за смола. Не само што може да ја подобри вашата практична способност со вашето семејство, да вежбате координација на рацете и окото, да ја подобри перцепцијата на бојата, да ги регулира емоциите, да го олесни притисокот и да култивира трпеливост. DIY дијамантски занаетчиски занаети : Оваа дијамантска слика е полу-завршен производ со детални упатства и совршен натпревар во боја, шарен и тродимензионален, полесен и поубав од вкрстениот бод. Целосна вежба : Дијамантот на ринстон ја покрива целата слика и направете ја сликата да биде повеќе слоевит., Но, исто така уживаат во забавата на колективната соработка. Потоа, земете го вметнувањето „пенкало“ на квадратниот лепило лесно, оставете малку лепило на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. Ставете ги истите дијаманти во послужавник. Целосна вежба : Дијамантот на ринстон ја покрива целата слика и направете ја сликата да биде повеќе слоевит. Ние сме подготвени да обезбедиме 100% задоволителна услуга по продажбата за вас, осигурете се дека имате добро искуство за купување.

Кон својствата

Производи во категоријата