Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Diythinker Giraffe Cartoon Cartoon Animal Brown Desktop украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена

Diythinker Giraffe Cartoon Cartoon Animal Brown Desktop украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена

DEN 176.00
 

Производот е достапен
Достапност

Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) Фотоактуелната големина на рамката (завршена големина) е 18 x 23cm (7 x 9 инчи) и рамката е ширина 2 см. En er is een stuk акрил (PMMA) voor het frame om je foto te beschermen. Екстремно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно. Класификација : рамка, дрвена, работна површина. Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап. Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Материјал : HET рамката е Gemaakt van Hout. Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 23cm (7 x 9 инчи) и рамката е ширина 2 см. Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Функција : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. издржливост.

Кон својствата

Производи во категоријата