Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДИЗААР Убавина Витамин Ц Суштина Сапун Навлажнувачки Хијалуронска Киселина Длабоко Чистење Контрола На Маслото Анти-пеги 100гр/3,5 фл.оз

ДИЗААР Убавина Витамин Ц Суштина Сапун Навлажнувачки Хијалуронска Киселина Длабоко Чистење Контрола На Маслото Анти-пеги 100гр/3,5

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Чистење : длабоко во порите, чистење грини, поправка на оштетената кожа.Двобоен витамин Ц рачно изработен сапун, есенцијално масло за лице, сапун за нега на кожа, бигор на фини линии, ЧИСТЕЊЕ ВЦ Сапун за Лице 100 гр. Силно отстранување на нечистотија : ефикасно чистење на лицето, грбот на сите видови нечистотија и потиснување на грините. Сапунот не само што ефикасно ја чисти кожата на лицето, туку и ја освежува Апликацијата : Изматете го производот со мала количина вода, нанесете ја пената на лицето, масирајте. Нето тежина : 100 гр. Исплакнете со топла вода. Чистење : длабоко во порите, чистење грини, поправка на оштетената кожа. Состојки : природен сооднос на зеленчук, без боење,вкус, конзерванс, додадена аскорбинска киселина - витамин Ц. Двобоен витамин Ц рачно изработен сапун, есенцијално масло за лице, сапун за нега на кожа, бигор на фини линии, ЧИСТЕЊЕ ВЦ Сапун за Лице 100 гр.

Кон својствата

Производи во категоријата