Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајн на PaperProducts PPD 1252686 Soho Pentol Greenbeverage/Cocktail Paper Salkkins, 5 x5, зелена

Дизајн на PaperProducts PPD 1252686 Soho Pentol Greenbeverage/Cocktail Paper Salkkins, 5 x5, зелена

DEN 121.76
 

Производот е достапен
Достапност

Направено од рециклирана пулпа и отпечатена со не токсични, растворливи во вода мастила. Секоја индивидуално свиткана коктел салфетка мери 5 инчи квадратни и се отвора на плоштад од 10 инчи. Пакетот доаѓа завиткан во целофан со отвор за отвор. Побарајте најразлични координативни салфетки, плакати и многу повеќе!. Направено од рециклирана пулпа и отпечатена со не токсични, растворливи во вода мастила. Секоја индивидуално свиткана коктел салфетка мери 5 инчи квадратни и се отвора на плоштад од 10 инчи. Пакетот доаѓа завиткан во целофан со отвор за отвор. Побарајте најразлични координативни салфетки, плакати и многу повеќе!. Пакет од 20 меки 3 - пили биоразградливи и компостибилни салфетки за хартија. Направено од рециклирана пулпа и отпечатена со не токсични, растворливи во вода мастила. Секоја индивидуално свиткана коктел салфетка мери 5 инчи квадратни и се отвора на плоштад од 10 инчи. Пакетот доаѓа завиткан во целофан со отвор за отвор.

Кон својствата

Производи во категоријата