Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Мини Маус Лице Врвка Торта Ранец, Црна, Една Големина

Дизни Мини Маус Лице Врвка Торта Ранец, Црна, Една Големина

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

Мери 16 х 13 инчи. 23-инчен лесен за влечење врвки. Класичен мини Маус печатење. Лесен и издржлив. Одлично За Патувања На Дизни, одмори, забавни паркови и многу повеќе!. Совршена за одмори или кога правите многу пешачење, оваа торба за врвки за печатење Мини Маус е совршена за носење мали предмети. Лесна и издржлива, чантата за врвки удобно се вклопува на двете рамо и е лесна за носење. Чантата е доволно пространа за да ги собере сите ваши најважни работи и врвките за влечење се повлекуваат цврсто за да ги одржат вашите предмети безбедни и безбедни.

Кон својствата

Производи во категоријата