Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DJI Mavic Air 2 Горе/Долен капак на телото на телото, делови за поправка на склопување за DJI Mavic Air 2 дрон, оригинална резервна замена

DJI Mavic Air 2 Горе/Долен капак на телото на телото, делови за поправка на склопување за DJI Mavic Air 2 дрон, оригинална резервна

DEN 836.80
 

Производот е достапен
Достапност

Оригинални делови за поправка на собрание на DJI Mavic Air 2. Може да се користи за поправка/замена на оштетениот дрон Mavic Air 2. Потребна е професионална инсталација, беспилотното летало може лесно да се оштети со неправилна инсталација, затоа ве молиме бидете многу внимателни кога ќе го замените. Користете го ова како директна замена или прекрасна надградба за вашиот Mavic Air 2. Полугодишно обезбедување на квалитет, доколку има некој проблем, ве молиме контактирајте не. Оригинални делови за поправка на собрание на DJI Mavic Air 2. Може да се користи за поправка/замена на оштетениот дрон Mavic Air 2. Потребна е професионална инсталација, беспилотното летало може лесно да се оштети со неправилна инсталација, затоа ве молиме бидете многу внимателни кога ќе го замените. Користете го ова како директна замена или прекрасна надградба за вашиот Mavic Air 2. Полугодишно обезбедување на квалитет, доколку има некој проблем, ве молиме контактирајте не. Компатибилен само со DJI Mavic Air 2.

Кон својствата

Производи во категоријата