Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДМЦ 486-7491 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Крем

ДМЦ 486-7491 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Крем

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

4 Неразделни извртени нишки. Пожелно е да се истегне платното преку рамка за таписерија за да се задржи неговата оригинална форма и да се обезбедат рамномерни конци. Само суво чистење, можно е пеглање на тивок оган. Само суво чистење, можно е пеглање на тивок оган. Одобрено од ознаката за волна. Не мијте, не користете хлор и не сушете. Мери големина од 8,8 дворови и достапна во крем боја.

Кон својствата

Производи во категоријата