Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДМЦ заробен памук број 890

ДМЦ заробен памук број 890

DEN 415.84
 

Производот е достапен
Достапност

1 скин од 6 нишки. 8 метри долга премија DMC нишка. Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на бледнее. 1 скин од 6 нишки. 8 метри долга премија DMC нишка. Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на бледнее. ДМЦ заробен памук број 890 длабока шума зелена.1 скин од 6 жици, долга 8 метри од премија DMC. Главно се користи за вкрстено шиење, но тој е исклучително прилагодлив и ќе даде одлични резултати на најразлични други техники, вклучувајќи везови, картички за украсување, шиење на рацете и многу МО.

Кон својствата

Производи во категоријата