Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДНК моторинг AFPN-117-SL чист на чистење на воздухот во панел Филтерот на воздухот Подобрете ја моќноста и забрзувањето на перформансите на моторот Подобрено [компатиб?

ДНК моторинг AFPN-117-SL чист на чистење на воздухот во панел Филтерот на воздухот Подобрете ја моќноста и забрзувањето на перформансите

DEN 1039.84
 

Производот е достапен
Достапност

Се вклопува во вашата кутија за воздух OEM и го заменува фабричкиот филтер. 【Функција】 Обезбедете висок и чист воздух за моторот, подобрување на перформансите на моторот за да ги зголемите коњските сили и стапката на забрзување, исто така, подобрување на возилата милји по галон; Заштитете го моторот на автомобилот со блокирање на штетни честички во воздухот.

Кон својствата

Производи во категоријата