Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Доја Црн Безбедносен Хардверски Комплет 8мм Завртка за Лед Лесна Лента Челични Навртки За Заклучување Против Кражба Работни Светла

Доја Црн Безбедносен Хардверски Комплет 8мм Завртка за Лед Лесна Лента Челични Навртки За Заклучување Против Кражба Работни

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : М8х20мм : 20мм Долго. Големина : М8х20мм : 20мм Долг Безбедносен Хардверски комплет за ЛЕД лесни шипки. мора да се користи заедно со стандарден хардвер испорачан за ВАШИТЕ Лед Лесни шипки. Вклучува Два (2) црни завртки И еден (1) безбедносен клуч. Сад Превозот (Калифорнија) , Сад Гаранција : 1 година. 2 парчиња. Црни Безбедносни Завртки и 1 Клуч Ален Клуч. Завртките за заклучување против Кражба се дизајнирани да ги заштитат вашите светлосни шипки и додатоци. Завртките за заклучување против Кражба се дизајнирани да ги заштитат вашите светлосни шипки и додатоци. ПРЕДВОДЕНИ Парчиња. Црните Безбедносни Завртки и Клучот Од Клучот Ален 1 ќе одговараат на светлосни шипки што користат завртки од 8 мм. ПРЕДВОДЕНИ Парчиња. Ќе одговара на светлосни шипки кои користат завртки од 8мм. Произведени Во Кина до високи спецификации. ПРЕДВОДЕНИ Парчиња. Изработени Од Висококвалитетен Стврднат Челик.1 Поставете Безбедносен Хардверски Комплет за универзална опрема за широк спектар на апликации за осветлување, вклучувајќи светлосни ЛЕНТИ ЗА ВОЗЕЊЕ, Работни светилки.

Кон својствата

Производи во категоријата