Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Inspire 2 за Zenmuse X5S/X7 Gimbal Екстра големи гумени амортизери за DJI Inspire 2/M200/M300 RTK Drone резервен дел заменлив?

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Inspire 2 за Zenmuse X5S/X7 Gimbal Екстра големи гумени

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба. Мал и лесен за инсталирање. Совршен погоден за DJI Inspire 2/ M200/ M300 RTK. Висока издржливост и флексибилност за големо влијание. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правејќи поправки повеќе безгрижни. Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба. Мал и лесен за инсталирање. Совршен погоден за DJI Inspire 2/ M200/ M300 RTK. Висока издржливост и флексибилност за големо влијание. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правејќи поправки повеќе безгрижни. For DJI Inspire 2 for Zenmuse X5 S/X7 Gimbal extra Large Rubber Dampers For DJI Inspire 2 /M200/M300 RTK Drone Spare Part Description : Specially designed for the X5 S/X7 Gimbalthese gimbal dampers are used tomount the X5 S/X7 gimbal on for DJI Inspire 2 / M200/ M300 RTK Drone Package список : 1pcs gimbal гумен амортизор 4 PCS Gimbal гума амортизор 10 парчиња амортизери за гума од гума.

Кон својствата

Производи во категоријата