Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Додатоци за правосмукал Veemoon 4PCS забоден менувач за заби за замена на ременот

Додатоци за правосмукал Veemoon 4PCS забоден менувач за заби за замена на ременот

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Направено со гумен материјал со висок степен, не е лесен за пробивање за време на употребата. Добар заменски чистач на појас за вашиот скршен или истрошен. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Има силна издржливост и отпорност на абразија. Специјален дизајн и тој е во фино изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. да го замени оригиналниот појас. Направено со гумен материјал со висок степен, не е лесен за пробивање за време на употребата. Добар заменски чистач на појас за вашиот скршен или истрошен.- Боја : Црна.Тој е во стабилни карактеристики, високи перформанси и е во голема сигурност, едноставна, лесна за инсталирање. Специјален дизајн и тој е во фино изработка. Тој е во стабилни карактеристики, високи перформанси и е во голема сигурност, едноставна, лесна за инсталирање.- Големина : 17.

Кон својствата

Производи во категоријата