Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Доенче девојче лето самовила ромпер фустан прилагодлива ленти без грб цвет везови роденденски фустан од туту

Доенче девојче лето самовила ромпер фустан прилагодлива ленти без грб цвет везови роденденски фустан од туту

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Цвеќиња со везови и шема на пеперутка ги тера бебето девојчиња да изгледаат како мал ангел. Мека и лесна, со слоевит за поудобно, се грижи за кожата на вашето бебе. Повлечете го затворањето. Големина - 0-6 месеци, 6-12 Месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци за избор, се вклопува за новороденче за новороденчиња бебе девојче 0-24 месеци, вашето бебе девојче ќе изгледа како самовила принцеза со овој цветен ромпер фустан. Дизајн на лакирање на задниот дел. Без грб со прилагодливи ленти. Пакет, вклучувајќи - 1x бебе девојче без ракави, цветен ромпер фустан, препорачано миење на рацете. Копчињата со препоните се погодни за промена на пелена. V-врат, надвор од рамо. Совршено за лето и роденденско носење. Без ракави, прашка.'' Памук, Тул ''. Прилики - Симпатичниот прекрасен фустан за бебиња е совршен за секојдневно носење, 1 -ви роденденска облека, подарок за туш за бебиња, бебе што доаѓа дома, свадба, забава, крштевање, плажа, празник, облека за играње и др. Дизајн на Tulle Patchwork. Дизајн на самовила - Скоровиот ромпер има без ракави, прашка, В -врат, надвор од рамото, без грб со прилагодливи ленти што можат да бидат врзани за Bowknot, прекрасно здолниште за вез на цвеќиња, здолниште за туту, затворање за лесно менување на пелена.

Кон својствата

Производи во категоријата