Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДОГЕЛИОС Патување Талкаат Градите Компресивни Спортски Прилагодливи Патување Миленичиња Куче Темперамент И Поводник Комбинација, Големи, Сини

ДОГЕЛИОС Патување Талкаат Градите Компресивни Спортски Прилагодливи Патување Миленичиња Куче Темперамент И Поводник Комбинација,

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Комбинацијата На поводник и ремен за компресија на градите на кучето хелиос е составена од издржлива рефлектирачка 600 Негирачка најлонска и мрежеста надворешна обвивка. Голем : 4 стапки, дијаметар 51-помалку од 55,1 килограми. Надворешноста се одликува со рефлектирачка вградена мрежа технологија со додадена НАДВОРЕШНА рефлектирачка цевка ОД 3 МЕТРИ ЗА дополнителна безбедност за време на тие ноќни прошетки. Излезете на отворено со кучето хелиос! достапно во повеќе големини и бои. Поставува притисок на градната коска на пределот на градниот кош за дополнителна удобност при одење на вашето домашно милениче на сите површини додека врши помал притисок на соодветните локации покрај пределот на градите. Достапно во повеќе големини и бои. Оваа уникатна конструкција овозможува и горните и долните делови на темпераментот да се прилагодат според областа на обемот на градите на вашето домашно милениче. средно : 4 стапки, дијаметар 35-помалку од 33 фунти.27-помалку од 18,7 килограми.

Кон својствата

Производи во категоријата