Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dohome LED ленти за ленти 16.4ft Bluetooth LED светла со контролер и апликација далечински управувач со музика синхронизација на бојата Промена на RGB 5050 LED светла за забава во спа

Dohome LED ленти за ленти 16.4ft Bluetooth LED светла со контролер и апликација далечински управувач со музика синхронизација

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Паметна апликација и контрола на контролорот : 2 начини за контрола на оваа LED светлосна лента. Времето LED ленти за светло : Светлосните ленти можат автоматски да се вклучат и исклучат низ поставеното време. Автоматската функција за меморија поддржува одржување на вашите омилени поставки. Совршено е да се направи декорација со трпезарии, спални соби, скалила, влезови, компјутери, клупи, агли, барови, простории за состаноци и дневни простории, правење опуштена и среќна атмосфера. Cuttable и Linkable : Овие LED светла со простории можат лесно да се исечат и да се поврзат со други светлосни ленти за да ја добиете посакуваната должина, што може да се исече по ознаките за сечење и да користите специфичен конектор за да ја проширите должината на светлосните ленти во вашата потреба. Многу погодно да поставите која било музика што ви се допаѓа на апликацијата преку Wi Fi за уживање. Исто така, може да танцува со вашиот глас децибел.

Кон својствата

Производи во категоријата