Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДОИТУЛ 2 парчиња Воздушен Компресор Дувач На Прашина Воздушни Алатки Авто Алатки Автомобилски Воздушен Компресор Млазници За Дување Воздух Алатка За Дување Возду?

ДОИТУЛ 2 парчиња Воздушен Компресор Дувач На Прашина Воздушни Алатки Авто Алатки Автомобилски Воздушен Компресор Млазници За

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

ДОДАТОЦИ ЗА ВОЗДУШНО ЦРЕВО Секој детал е внимателно изработен, така што ја доживувате високата издржливост и практичност. - Има едноставен метод на работа, лесен за прилагодување и може ефикасно да ви помогне при чистење на работните воздушни алатки за компресорот. - Секој детал е внимателно изработен, така што ја доживувате високата издржливост и практичност дување прашина под висок притисок. Список на пакети 2 млазници за вентилатор на воздух Карактеристики работен притисок : 1mpa вентилатор за воздух за детали за автомобилот-Боја : Црвена млазница За вентилатор За воздух-Големина : 23, 50 X12, 80 X2, 00cm/9, 24 X5, 03 X0 астро алатки. ВЕНТИЛАТОР ЗА ВОЗДУХ ЗА ДЕТАЛИ ЗА АВТОМОБИЛОТ ВЕНТИЛАТОР ЗА ВОЗДУХ ЗА КОМПРЕСОР едно парче леење, мазни рабови и агли, без бруси, нема да ја изгребат раката за време на употребата. КОМПЛЕТ ЗА ЦРЕВО ЗА КОМПРЕСОР за ВОЗДУХ Едноставен во структурата, лесен за употреба, не е лесен за деформација, можете да го користите со доверба. ВОЗДУШНА АЛАТКА користи Одличен занает, внимателно до секој детал за да му даде шик и убав изглед.АПС, нерѓосувачки челик.пневматски алатки Ова е многу практична млазница за дување воздух.

Кон својствата

Производи во категоријата