Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дома резервни празни шишиња со миленичиња козметички празен chapstick усни сјајни кармини мелем цевка со шише со контејнери за капа за дама жени алатка за шминка 100 пар?

Дома резервни празни шишиња со миленичиња козметички празен chapstick усни сјајни кармини мелем цевка со шише со контејнери

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Печатот во капакот гарантира дека нема да протече и не треба да се грижите за тоа да ја добиете торбата за патувања итн. Влажна. - Боја : Бело црно чиста. - Материјал : стр. - Големина : приближно. 6,7 * 1,6 см (l * w). - Неискористени природни чисти цевки за мелем за усни. Печатот во капакот гарантира дека нема да протече и не треба да се грижите за тоа да ја добиете торбата за патувања итн. Влажна. - Боја : Бело црно чиста. - Материјал : стр. - Големина : приближно. 6,7 * 1,6 см (l * w). - Неискористени природни чисти цевки за мелем за усни. Овие шишиња се целосно повторливи реакции- боја : бело црно чист материјал : pp- големина : приближно. 6,7 * 1,6 см (L * W)- Неискористени природни чисти цевки за мелем за усни- 100 цевки и 100 капачиња по пакет- производ што се храни преку цевка со механизам за притискање на тркалото.

Кон својствата

Производи во категоријата