Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Домашно ЛЕПИЛО Држач За Фен За Коса, Решетка За Фен За Коса За Бања На Ѕид, Држете Се На Организатор На Фен За Коса На Ѕид

Домашно ЛЕПИЛО Држач За Фен За Коса, Решетка За Фен За Коса За Бања На Ѕид, Држете Се На Организатор На Фен За Коса На Ѕид

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Нема штета. Погоден за речиси сите видови фен за коса на пазарот, оптоварување надвор од безбеден опсег, обезбедување уредна работна површина, нема потреба да се грижите за безбедносните прашања. ?Стилски?- Носителот на модерен дизајн е погоден за бања, фризерски салон и берберница. Нема лепливи остатоци. Ве молиме потврдете го вашиот ѕид пред купувањето!!!Ако имате било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем!.Овој држач за фен за коса дизајниран за складирање на вашиот фен. ?Самолеплива Инсталација Монтирана На Ѕид?- Само излупете го заштитниот слој во задниот дел и залепете го на саканата положба. ?Стилски?- Носителот на модерен дизајн е погоден за бања, фризерски салон и берберница. ?Совршена Компатибилност?- Пакетот вклучува еден држач за фен за коса и две налепници. ?Самолеплива Инсталација Монтирана На Ѕид?- Само излупете го заштитниот слој во задниот дел и залепете го на саканата положба. ?Забелешка?- Неприменливи на варосуваме ѕид, Груб цемент ѕид, ѕид Од Тули, Позадина. Нема дупки. Нема лепливи остатоци. ?Висококвалитетна Услуга?- Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашиот држач за фен за коса,слободно контактирајте не,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го понудиме најдоброто решение.

Кон својствата

Производи во категоријата