Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dreрју Скот Бојс 7 Пакет Активни Перформанси Мрежа Стил Кошарка Спорт Шорцеви

Dreрју Скот Бојс 7 Пакет Активни Перформанси Мрежа Стил Кошарка Спорт Шорцеви

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

100% Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на врвка. Машинско Перење. ВРЕДНОСТ СПОРТСКИ ПАКЕТ КОШАРКА-ФУДБАЛ-ТРЧАЊЕ / АКТИВНИ ШОРЦЕВИ ВО ИЗБРАНИ ФЛЕКСИБИЛНИ Еластични Еластични Појаси За Удобност / Внатрешна Прилагодлива Врвка за Влечење. ФУНКЦИОНАЛНА; 6 Инчи Должина На Ногата На Рабовите е подготвена да се движи онака како што прават. ЛЕСНА НЕГА; 100% Полиестер Фитил Ткаенина / Машина За Перење Топло-Падне Сува.

Кон својствата

Производи во категоријата