Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Држач за чадор на неохити, организирајте се за големи и мали чадори, трска, грипер, гребење на грбот, грабнувач, рог на чевли итн.

Држач за чадор на неохити, организирајте се за големи и мали чадори, трска, грипер, гребење на грбот, грабнувач, рог на чевли

DEN 2472.00
 

Производот е достапен
Достапност

Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашиот дом. Простор за чадори, но може да се користи и за трска, нордиски стапчиња за одење, стапчиња за пешачење и ролни за обвивка за подароци. Големина на штандот : 25x25x50см. Простор за чадори, но може да се користи и за трска, нордиски стапчиња за одење, стапчиња за пешачење и ролни за обвивка за подароци. Супериорен квалитет : Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија и здрав без да се соборува. Разновидна и практична се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Применливо за разни места зазема малку просторија и убаво се вклопува во агол од вашата кујна, ходник, дневна соба и канцеларија итн. Штандот има отстранлив фиока за собирање на дното за да фати вода што капе и да спречи да се шегува на вашиот под. Едноставно, ставете го вашиот чадор во овој шармантен држач за чадор кога ќе се вратите дома. Применливо за разни места зазема малку просторија и убаво се вклопува во агол од вашата кујна, ходник, дневна соба и канцеларија итн.

Кон својствата

Производи во категоријата