Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Држач за хартија за хартија XJJZS, природен камен мермер исправен држач за хартија за хартија

Држач за хартија за хартија XJJZS, природен камен мермер исправен држач за хартија за хартија

DEN 304.00
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производ : метална хартиена хартиена држач за сопственици на производ : 32 см × 15cmproduct Материјал : Висококвалитетен мермер Производ Боја : Слика Обоен во кујни, дневни простории, спални соби, ресторани и каде било. Може да се применат и тоалетна хартија и пластична обвивка.★ Направено од висококвалитетен мермер метал, густ, нетоксичен, издржлив држач за хартиена крпа е здрав и сигурен.

Кон својствата

Производи во категоријата