Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Држач за капаци на кујната, кујнски wallид што виси тав сад за куќиште за куќиште за табла за сечење на табла за сечење на табла

Држач за капаци на кујната, кујнски wallид што виси тав сад за куќиште за куќиште за табла за сечење на табла за сечење на табла

DEN 326.40
 

Производот е достапен
Достапност

[Паметен дизајн] Оваа тава и капакот на капакот го максимизира вашиот простор за кабинетот. [Мулти-намена] Организаторот за прибор за прибор може да се користи за управување со разни видови на прибор за готвење, како што се тенџере, тава, покритие, табла за сечење, тава против рашири, итн. Купете ги најблиските за готвење близу, па дури може да се користи за чување на други додатоци. Go Offyit се монтира во кујната за безбедно и безбедно складира големи капаци на тенџере. [Големина] 20*11*11см, оваа тава за складирање е дизајнирана да одговара на поголемиот дел од кујнските шкафови за зајакнување и организирање на вашиот простор. [Мулти-намена] Организаторот за прибор за прибор може да се користи за управување со разни видови на прибор за готвење, како што се тенџере, тава, покритие, табла за сечење, тава против рашири, итн. Може да се постави која било големина на лажица, шпатула и да помогне да се одржи околината чиста. [Разумна употреба на просторот] Решетката за тенџере е погодна за мала или преполна кујна, која може да се користи за бројачи, ормани, па дури и под мијалниците за да ја задржи кујната чиста и уредна. Заштита на вас и безбедноста на вашето семејство.

Кон својствата

Производи во категоријата