Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дубао Козметичка Торба Дами Пренослива Козметичка Торба Со Лесна Домашна Пренослива Козметичка Кутија За Фиксирање Голема Козметичка Торба За Складирање

Дубао Козметичка Торба Дами Пренослива Козметичка Торба Со Лесна Домашна Пренослива Козметичка Кутија За Фиксирање Голема Козметичка

DEN 415.84
 

Производот е достапен
Достапност

Голем капацитет, за задоволување на потребите на богата козметика и алатки. Лесен дизајн на расклопување, удобен и практичен. Висока дефиниција, осветлување, голем простор за складирање. Внатрешната кутија може да се отстрани и партицијата може да се инсталира за слободно префрлување. Рабови отпорни на абење за непречено патување со шминка. Голем капацитет, за задоволување на потребите на богата козметика и алатки.Лесен дизајн на расклопување, удобен и практичен.Висока дефиниција, осветлување, голем простор за складирање.Внатрешната кутија може да се отстрани и партицијата може да се инсталира за слободно префрлување.Рабови отпорни на абење за непречено патување со шминка.Материјал : ABSColour : Pink Size : 387 € 31€ 15 cm Пакет Содржина : козметички случај*1 (со исклучок на други демо производи)забелешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.Поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Фала!Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. благодарам.

Кон својствата

Производи во категоријата