Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дуипи 1/4 НПТ Пневматски Нога Педал Вентил Комплет 5 Начин 2 Позиција Навој Гума Нелизгање Контрола На Притисокот 4Ф210-08

Дуипи 1/4 НПТ Пневматски Нога Педал Вентил Комплет 5 Начин 2 Позиција Навој Гума Нелизгање Контрола На Притисокот 4Ф210-08

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Може едноставно да го контролира изворот на воздух вклучен или исклучен. Пневматски комплет за вентили за педали за нозе, со компактна големина, прекрасен изглед, лесен за употреба. Пневматскиот вентил за педали за стапала е идеално прилагоден за контрола на пружините или натоварените пневматски цилиндри за враќање што овозможуваат продолжување под притисок и повлекување со вентилација или еднонасочни пневматски мотори што овозможуваат контрола само во една насока. Пневматски комплет за вентили за педали за нозе, со компактна големина, прекрасен изглед, лесен за употреба . Материјал : металниот Пакет вклучува : 1 Пакет 5 Начин 2 Позиција нога педал прекинувач Воздух пневматски педал вентил нога педал прекинувач е направен од висок квалитет на метал, студија и издржливи во употреба. 5 Начин 2 Позиција пневматски нога педал вентил. Може едноставно да го контролира изворот на воздух вклучен или исклучен. Дијаметарот На портата Е Нишка Г1/4, работниот притисок е 0~0,8 Мпа.Воздушниот пневматски вентил за педали за педали е изработен од висококвалитетен метал, студија и издржлив во употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата