Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DULPLAY DIY Украсени Вештачки Елка, Со Светла Премиум Смрека шарки Цврсти Метални Нозе Еко-Пријателски Божиќ Бор-црвена 210cm

DULPLAY DIY Украсени Вештачки Елка, Со Светла Премиум Смрека шарки Цврсти Метални Нозе Еко-Пријателски Божиќ Бор-црвена 210cm

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Метален Штанд-Елка Користи Метален Држач Наместо Евтин Пластичен Држач И Додава Пластичен Капак На Крајот Од Штандот. Пвц материјалот ја подобри водоотпорноста и металниот држач му помагаат на дрвото да остане директно на ветрот. Добредојдовте На Ова Дрво Во Вашиот Дом и Уживајте Во Неговата Убавина За многу Празници што Доаѓаат! Сосема Нов И Висококвалитетен Лесен За Поставување И Складирање-Доаѓа Во Делови, Гранките Може Да Се Преклопат Издржлив Држач За Да Помогнат Да Се Потпре Дрвото Едноставен Дизајн Во Зелена Боја За Да Се Имитира Вистинска Елка Металните Стапала Обезбедуваат Заштита На Подот Совршени И За Внатрешна И За Надворешна Декорација Одлично Чувство За Секој Setting. Лесно поставување-за да го завршите склопот на ова дрво потребни се само 4 чекори, Откако ќе ги ставите гранките и металот заедно, целото дрво бара од вас да ги исправите гранките, Така што дрвото ќе постигне најдобар ефект. Преку Овој Дизајн Се Што Сакаме Да Постигнеме Е Да Ја Додадеме Стабилноста на Дрвото и Да Го Заштитиме вашиот под. Заштеда на енергија светла обезбедува топло бело осветлување ефекти. Метален Штанд-Елка Користи Метален Држач Наместо Евтин Пластичен Држач И Додава Пластичен Капак На Крајот Од Штандот.

Кон својствата

Производи во категоријата