Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Двоен слој, кружна пила, патека за кревање на електрична пила за подигнување на железнички додатоци за шишиња за 30 шајки

Двоен слој, кружна пила, патека за кревање на електрична пила за подигнување на железнички додатоци за шишиња за 30 шајки

DEN 1679.20
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодување на кревање : Овој додаток за железница може да се користи со работната маса за да се реализира прилагодувањето на кревањето на шината за водичи, погодно за операциите за сечење на панели. Прилагодување на кревање : Овој додаток за железница може да се користи со работната маса за да се реализира прилагодувањето на кревањето на шината за водичи, погодно за операциите за сечење на панели. Применлив модел : Електричен циркулар за подигнување на шини со двојни слоеви, додатоци за железнички шипки, дизајн на типот на влечење, погоден за Festo шини и погоден за 30 шахти. Можете да го користите со доверба. Исполнете ги вашите потреби. Неговиот квалитет е загарантиран. Неговиот квалитет е загарантиран. Применлив модел : Електричен циркулар за подигнување на шини со двојни слоеви, додатоци за железнички шипки, дизајн на типот на влечење, погоден за Festo шини и погоден за 30 шахти. Алуминиумска легура : Направено од алуминиумски легура материјал, кој е лесен во тежина и не е лесен за носење или деформирање по долгорочна употреба. Исполнете ги вашите потреби.

Кон својствата

Item Type:
Circular Saw Track
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Silver
Application:
For Festo rail (for 30 chute)
Package List:
3 x Double Layer Rail Connectors:
1 x Rail Clip:
1 x Hex Wrench:
3 x Hex Screws:
2 x Desktop Covers:
Note:
Manual measurement, please allow 1‑2cm error:

Производи во категоријата