Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
D&засилувач; D PowerDrive 1090-5M-283 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,

D&засилувач; D PowerDrive 1090-5M-283 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,

DEN 3434.56
 

Производот е достапен
Достапност

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На Производителот на САД од ист тип. 1090-5М-283 Синхрони Тајминг Појас ОЕМ Дел Број 1090-5М-283 Појас Тип 5М Тајмингот појас. Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 42.91 1090 Горна Ширина 11.14 283 Длабочина На Ременот 0.15 3.8 Материјал Неопренови Заб Профил 5М.Произведено Во Кина. индустриски-тајминг-ремени. индустриски-тајминг-ремени. 1090-5М-283 Синхрони Тајминг Појас Оем Дел Број 1090-5М - 283 Појас Тип 5М Тајминг Појас Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 42.91 1090 Горна Ширина 11.14 283 Длабочина На Ременот 0.15 3.8 Материјал Неопренови Заб Профил 5М.

Кон својствата

Производи во категоријата