Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Eau de Botot се концентрира миење на устата - цимет, illилифлоул и ѓумбир

Eau de Botot се концентрира миење на устата - цимет, illилифлоул и ѓумбир

DEN 400.00
 

Производот е достапен
Достапност

Концентрирана формула. Шише 150 мл. Содржи природни екстракти од адстрингентни и антибактериски, затоплување на есенциите на цимет, illилифол и ѓумбир (што ги загрева непцата и промовира циркулација). Направено во Италија. Во 1755 г. Со природна база на Gillyflower (каранфилче), оваа миење на устата ја загрева линијата за џвакање прво, а потоа се чисти. Eau de Botot е еликсир - неколку капки во чаша топла вода и гаргара ќе го направи трикот. Трае вечно! Концентрирана формула. Шише 150 мл. Содржи природни екстракти од адстрингентни и антибактериски, затоплување на есенциите на цимет, illилифол и ѓумбир (што ги загрева непцата и промовира циркулација). Направено во Италија.

Кон својствата

Производи во категоријата