Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јецкеслеа Плус Големина Тренинг Блузи За Жени Јога Со Кратки Ракави Трчање Влага Фитилни Кошули За Активна Облека

Јецкеслеа Плус Големина Тренинг Блузи За Жени Јога Со Кратки Ракави Трчање Влага Фитилни Кошули За Активна Облека

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Повеќе бои, ве молиме со нетрпение очекуваме да оваа жените тренингот врвот. ● Плисиран Преден Дизајн●Плисираниот фронт ви носи различни погледи.Брзи суви врвови за активна облека се направени за да ги подобрат перформансите на тренингот. Quocation € овој плус големина тренингот блузи совршен за тренингот, пилатес, трчање, јога, обука, вежбање, тенис, одење, пешачење, салата, отворено спорт или секојдневен носат. ①Материјал плус големина врвовите за вежбање се направени од 95% Полиестер и 5% Спандекс. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот. Тоа е задолжителна кошула за активна облека за жени и тинејџерки. 95% Полиестер, 5% спандекс ткаенина. Дише, лесно и лабаво вклопување. Натпревар со хеланки, спортски панталони, шорцеви, фармерки. Боја : Виолетова Големина : Х-Големите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Рачно перење или машинско перење со ладна вода. Ве молиме проверете ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ пред да ја купите. Ве молиме проверете ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ пред да ја купите. ● Плисиран Преден Дизајн●Плисираниот фронт ви носи различни погледи. Закачете се да се исуши, не избелувајте.

Кон својствата

Производи во категоријата