Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Едоса 8 wallид монтиран шминка огледало 5x wallид шминка суета огледало двострано копче на допир и прилагодлива шминка за бричење на светлина

Едоса 8 wallид монтиран шминка огледало 5x wallид шминка суета огледало двострано копче на допир и прилагодлива шминка за бричење

DEN 824.00
 

Производот е достапен
Достапност

LED осветлување, надградба на трета генерација, 95% сличноста на сончевата светлина+облога за заштита на животната средина од дијаманти, 3Д огледало, извор на светлина со три бои, интелигентен допир.

Кон својствата

Производи во категоријата