Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Edtrek Elite Youth Hight Performance Hunting Hat - Момчиња Девојки деца Камо капа и Блаже портокалова капа за бејзбол

Edtrek Elite Youth Hight Performance Hunting Hat - Момчиња Девојки деца Камо капа и Блаже портокалова капа за бејзбол

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Високи перформанси - Елита младинска капа направена од поли -ткаенина за перформанси по должината на џемперината, која содржи хидрофобни влакна кои превезуваат пот во посуви области подалеку од кожата. Се вклопува за деца-прилагодлива 50-57 см со велкро, се вклопува за момчиња и девојчиња на возраст од 2-12 години.100% полиестер. Направени во САД или увезени. Брзо се суши за да можат нашите деца да останат удобни во или надвор од шумата. Blaze Orange се додава за безбедност во шумата. Ве молиме, изберете ја вистинската боја што ви треба. Со американско знаме на страната, уникатните дизајни на отворено се стилски и сигурно ќе импресионираат.

Кон својствата

Производи во категоријата