Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џејхаеви Божиќ Дуксер За Жени Секојдневен Печатен Џеб Од Кенгур Дуксери Со Врвки

Џејхаеви Божиќ Дуксер За Жени Секојдневен Печатен Џеб Од Кенгур Дуксери Со Врвки

DEN 44.64
 

Производот е достапен
Достапност

64" должина : 78cm/30.Погоден за Секојдневен,секојдневен. Ако некогаш наидете на некаква неволја или имате какви било прашања во врска со овој фустан за жени, слободно контактирајте не, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме.80" Рамо : 51,5 См/20,28" ДОЛЖИНА : 70см/27,56"големина : л сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 122см/48,03" ракав : 64см/25,20" рамо : 53см/20,87" ДОЛЖИНА : 72см/28,35"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 128см/50.05" должина : 76cm/29.100% Полиестер.?Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува?Што добивате : 1 Женски Дуксер. Носењето ќе ве направи поубави.92"големина : xxxl Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 140cm/55.76" РАКАВ : 66cm/25. памучни врвови со долги ракави женски дуксери и дуксери цветни врвови со долги ракави лесен полу патент пуловер патент качулка женска пуловер јакна за пуловер од рамо за дами чипкани ракави блуза бела сатенска блуза со долг ракав со долги ракави врвен цветен ракав врвен качулка со должина на коленото долг ракав истегнете го горниот врат со долг ракав преголеми качулка исечени поштенски женски розова и бела култура врвот качулка.69" Должина : 68см/26.38" Рамо : 57.13"големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 134 CM/52.

Кон својствата

Производи во категоријата