Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Електричен Отстранувач На Калус За Стапала Електронски Алатки За Педикир За Стапала Електричен Комплет За Чистење Стапала Професионална Нега На Стапала Совршена

Електричен Отстранувач На Калус За Стапала Електронски Алатки За Педикир За Стапала Електричен Комплет За Чистење Стапала Професионална

DEN 303.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа. Изберете соодветна глава на ролери и користете електрична датотека за стапала за да ги отстраните областите што сакате да ги третирате. ●Три заменски абразивни глави●отстранувачот На Калус има 3 различни кварцни абразивни глави, кои можат нежно и ефикасно да ја полираат грубата, сува, тврда и бесчувствителна кожа. Навлажнете ја кожата со лосион или крем за да ја направите помазна и помека.Фината глава на ролери е за секојдневна употреба, добра за малку густа кожа на нозете или рацете. ●Лесен и моќен ● електричниот отстранувач на калус има 2 брзини со светлина.

Кон својствата

Производи во категоријата