Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ело 2270Л-22 Екран На Допир Монитор - 10 Допир, 1920 х 1080, Црна

Ело 2270Л-22 Екран На Допир Монитор - 10 Допир, 1920 х 1080, Црна

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Тесен граничен ЕКРАН На допир Со ДОПИР Со ДОПИР до 70% намалување на ширината на рамката во споредба со слични модели. Издржлив дизајн НА ИК07 со површина отпорна на гребење. Ниско Сино Светло-Филтрирајте ги штетните сини светла за да помогнете во намалувањето на напрегањето на очите. Треперење бесплатно - со работа со висока стапка на освежување, перцепцијата на треперењето е елиминирана. Флексибилен држач-навалување од 20 до 70 степени или колапс за МОНТИРАЊЕ НА ВЕСА.

Кон својствата

Производи во категоријата