Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Енџочо Зимска Топла Капа Женски Плетени Капачиња Капа За Слободно Време На Отворено Зимска Капа Грав

Енџочо Зимска Топла Капа Женски Плетени Капачиња Капа За Слободно Време На Отворено Зимска Капа Грав

DEN 1072.00
 

Производот е достапен
Достапност

??Спецификации на производот : модната шапка е преполна и не бара врзување, само лизнете Ја На Материјал : Акрилик. ??Жените Зимски Помпон Шапка Руно Наредени Топли Капи, Дебели Слаби Снежни Плетени Вкрстени Капи за Дами. ??Инструкции за перење : Рачно Перење или Машинско Перење, Студ, Нежен Циклус. Сува Рамна или Висат За Сушење. Не Избелувајте. ??Спецификации на производот : модната шапка е преполна и не бара врзување, само лизнете Ја На Материјал : Акрилик. ??Жените Зимски Помпон Шапка Руно Наредени Топли Капи, Дебели Слаби Снежни Плетени Вкрстени Капи за Дами. ??Инструкции за перење : Рачно Перење или Машинско Перење, Студ, Нежен Циклус. Сува Рамна или Висат За Сушење. Не Избелувајте. ??Спецификација : Количина : 1 парчиња најновото Маскирно плетено капаче е топло во зима мода од суштинско значење кул, Модерен, добар избор за да излезете надвор пол : женствен тип : плетен капсстил : Секојдневен Материјал : обем На Акрилихат : 46-60см/18,1-23,6"пакетот вклучува : 1пц Капачиња.

Кон својствата

Quantity:
1PC
The latest Camouflage knit cap is warm in winter:
Fashion essentials:
Cool, Fashionable, good choice for you to go outside:
Gender:
Women
Item type:
Knit caps
Style:
Casual
Material:
Acrylic
Hat circumference:
46-60cm/18.1-23.6''
Package include:
1PC Caps

Производи во категоријата