Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
EPSON T200 DURABrite Ултра Мастило Со Висок Капацитет Црна &засилувач; Стандардна Боја Кертриџ Комбо Пакет за одберете Epson Изразување И Работна Сила Печатачи, Црна И боја ком

EPSON T200 DURABrite Ултра Мастило Со Висок Капацитет Црна &засилувач; Стандардна Боја Кертриџ Комбо Пакет за одберете Epson

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Системот за печатење епсон е специјално дизајниран да се користи со Оригинални Касети Епсон. Употребата на неоригинално мастило може да предизвика оштетување што не е покриено со оод на печатачот. венти. Подобар квалитет од лабораторијата. Безгрижно ракување - размачкајте, избледете и отпорни на вода. Практични индивидуални касети со мастило. За употреба Со : Epson Сите-во-едно Машини : Изразување Дома XP-200, Изразување Дома XP-300, Изразување Дома XP-310, Изразување Дома XP-400, Изразување Дома XP-410, Работна Сила WF-2530, Работна Сила WF-2540. Мастило. Заменете ја само бојата што ви треба со индивидуални касети со мастило. Најдобро од с, потребен е само еден сет касети за печатење неверојатни документи и одлични фотографии. Нема потреба да трошите дополнителни пари на специјализирани касети за печатење на обична или фото-хартија. Епсон револуционерниот Дурабрит Ултра мастило произведува отпечатоци од дамки, бледнеат и отпорни на вода кои изгледаат брилијантно и на обична и на сјајна фото-хартија.

Кон својствата

Производи во категоријата