Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ermорген 3 во 1 Комплет За Заштитно Куќиште Компатибилен За Палуба За Пареа На Вентилот, Силиконски Капак Со Целосна Заштита Со Капачиња За Држење На Палецот, Заштитн?

Ermорген 3 во 1 Комплет За Заштитно Куќиште Компатибилен За Палуба За Пареа На Вентилот, Силиконски Капак Со Целосна Заштита

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Заштитникот на екранот го штити вашиот екран во секое време, сетот 3-во-1 навистина постигнува сеопфатна заштита. 9ч силна-цврстината секогаш го штити вашиот екран. Quoll Cover Заштитна обвивка Отпорна На Удари изработена со абсорбента, флексибилна и анти-гребење tpu материјал, надградена верзија на уникатниот заштитен капак за дисипација на топлина го штити вашиот уред од испакнатини, капки, падови, гребнатини и прашина. 99% HD Јасност И Го Одржува Оригиналното Искуство На Допир. Специјалната површинска обвивка го штити лцд-екранот од отпечатоци од прсти и масла. ●Подобрете го вашето искуство со игри ● заштитното куќиште може целосно да го заштити вашиот уред, за да можете да ја играте конзолата за игри со мир на умот. Рокерските капачиња ја подобруваат тактилната удобност и чувствителност. ●Комплет 3 во 1 Компатибилен За Палуба На Пареа ● Совршено се вклопува За Палуба На Пареа со прецизни исечоци за сите копчиња и порти. Ако имате било каков проблем со нашиот производ, Ermорген понуди услуга за тоа, брза Услуга На Клиентите за решавање на вашите проблеми во рок од 24 часа. Quoll Cover Заштитна обвивка Отпорна На Удари изработена со абсорбента, флексибилна и анти-гребење tpu материјал, надградена верзија на уникатниот заштитен капак за дисипација на топлина го штити вашиот уред од испакнатини, капки, падови, гребнатини и прашина.

Кон својствата

Производи во категоријата