Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Ресторан, хотелски за употреба и чистење.Сосема нови производи со висок квалитет, практични и стилски д�

Боја : Бела Опсег : Дневна соба, студија, спална соба, канцеларија, бар, таен простор, работна површина и о�

✿ Цилиндричниот дизајн на пепелта е помодерна, и може да ја задржи пепелта добро без да лета наоколу &#

Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна �

Поради различни методи на мерење, грешките во рамките на 1 сантиметар се нормални Големина на пепел : Диј

Материјал : Овој стаклен пепел е изработен од кристално стакло, стабилно и цврсто, мазно и сјајно, пепелн

Прекрасна стилска и елегантна стаклена пепелник е совршена за дома, дневна соба, спална соба, просториј�

✏ Застанете од пепел, пондерирана и пообемна база обезбедува додадена стабилност во затворен простор, �

Оваа неверојатна стабилна пепел со дијаметар од 4 инчи е задолжителна ставка за кој било бар, кафе или ре

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

◆ 【Лесно чистење】 Лесно за чистење на пепелниците Отстранливиот контејнер со железо е лесно да се исч�

жлебови за повеќе луѓе, лесни за поставување цигари; Стабилно дно, безбедно, нелизгање, отпорни на абење.

Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав, издржлив, совршен за дом�

Забележително забележливо тие / нивните заменки накит : Добра употреба на потсетување на вашите заменки

Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Големина : Дијаметар на ста�

Подарок : Цигарите од цигари за отворено, убав подарок и за пушачите и за непушачите.Материјал од пепел :

Спецификација : Тип на ставка : Аштрајматеријал : дрво + не'рѓосувачки челик : приближно [Применлива приго

▲ 【Висококвалитетно изработка на занаетчиство】 : Орнаменти од смола составени од слики со рачно насли

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

Лесен за употреба : материјалот од не'рѓосувачки челик може да се користи многу пати, што е подобро од ка�

Ситниот ashиден пепелник е изработен од мешан камен, а има и две бои за избор Може да се користи како домаш

【Одлични подароци】 Не само стаклена пепелник, туку и уникатен декоративен комплемент Грејт за секојдн

Материјал рачка од месинг w / месинг резервен врв и завртка Боја сјаен лак Ставка Рачка на дизајнерот за �

Маното мерење може да има мали грешки, но не влијае на нормална употреба ♥ Не содржи никакви штетни мате

ПРОДАБА : мини пепел е исклучителен во дизајнот, мала тежина, мала по големина, мала по големина, лесен за

notes : Поради рачно мерење, ве молиме, оставете грешка од 03см е убав и практичен.Дизајн на моден изглед, маз

Направени во САД или увезени PU кожен пепелник десктоп цигара од држач за чување на таблички за чување см

➤ Лимитираните отвори ги штитат копчињата од контакт со воздух и кислород ➤ Хигиенски, висококвалитет�

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

Креативен и привлечен подарок за loversубителите на цигари Дизајн : Изрез дистрибуиран околу работ може да

Дизајн : Пеперката е специјално дизајнирана со жлебови, кои можат да ги поправат цигарите и да ги постав�

СТП кожа Направени во САД или увезени ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а вна

Стакло Направени во САД или увезени 🎅 Една големина дијаметар 8,5 см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in...

Со нашата внимателно изработена пепелник, секогаш ќе ги натерате луѓето да ја чувствуваат вашата конот�

【Услуга за клиенти】 Ве молиме, посетете се со какви било повратни информации што може да ги имате, ние с

Издржливиот, висококвалитетен и нов дизајн, исклучителната занаетчиство додадете повеќе забава во ваш�

Нашата модерна лента направена од не'рѓосувачки челик, антипад и антигори; Рабовите на послужавникот се

Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни сцени во секојдневниот живот, дневна соба, спална соба, хот

Ештрај Црвена креативна личност роденденско момче Дечко на таткото, подарок за Денот на таткото, се отк�

Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Ако имате какви било прашања за време на процесот на куп�

Боја : Златен декоративен пепелник Пеперката е изработена од високо одделение железо и керамички мате�

Материјал : Оваа стакло за печатење е изработено од еколошки стакло без олово, кое е издржливо и кристал�

3 те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, сит

Уникатен посебен подарок за роденден, годишнини, забава, Божиќ, Ден на таткото Изберете пепелник што сак

Материјал : Оваа смешна цигара од пепелник е изработена од кожа, внатрешниот прстен е изработен од трајн

Стилски ѓубре може со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни отвори и нео

Тоа е костум за декор за пушење и десктоп пушење на фиоката за пепел Имајте го тоа за себе, вашите пријат�

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

Материјал : Деликатната фиока за пепел е изработена од стакло, здрав и издржлив Пеперката е доволно голе

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна �

Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна по�