Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Etriye 1/24 смола Војник модел на наука за наука за жени воин воин воин воин

Etriye 1/24 смола Војник модел на наука за наука за жени воин воин воин воин

DEN 803.04
 

Производот е достапен
Достапност

Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Материјал : Resincale : 1 : 24 Note : Unpionted и Unassembledage Range : > 14 години Олд Гендер : Унисексварија : Не Едиблноте : Фигуринистип : Статичноста : умирање на кастинг : Воен тематски : Филм и ТВПапаж : ОПП+картонноте : овој производ треба да се собере од себе, сами, Самостојно пескарење и сликички за украсување на дневни соби, простории за студии, канцеларии, спални соби и повеќе!. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени).

Кон својствата

Производи во категоријата