Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Еури Осветлување DLC4S - 2040e Ултра-Тенок Затемнет 4 Кружно Осветлување, 9W, 600lm, 4000K, Ic Отценети, Не Е Потребно Домување, е-Ѕвезда &засилувач; ЕТЛ Наведени

Еури Осветлување DLC4S - 2040e Ултра-Тенок Затемнет 4 Кружно Осветлување, 9W, 600lm, 4000K, Ic Отценети, Не Е Потребно Домување,

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Супериорните заштеди, исклучителната осветленост и конзистентниот зрак се само неколку од поволностите што ова светло ЗА Осветлување НА Еури ги носи на вашето вдлабнато осветлување. Широки Апликации-Изработени од алуминиум, ова тешко осветлување е погодно за многу различни апликации, како што се : кујни, плакари, спални соби, ходници, подруми, софити, канцеларии, лоби, хотелски соби, простори за малопродажба, бутици, нова градба или дури и реконструкции.

Кон својствата

Производи во категоријата